EHHD020A0F641Z GE Critical Power
  • More about EHHD020A0F641Z GE Critical Power
    EHHD020A0F641Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EHHD020A0F641Z is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 20A 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE