EBVW020A0B9641Z GE Critical Power
  • More about EBVW020A0B9641Z GE Critical Power
    EBVW020A0B9641Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EBVW020A0B9641Z is described as DC/DC CONVERTER 12V 20A 240W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"