EBVW020A0B64-HZ GE Critical Power
  • More about EBVW020A0B64-HZ GE Critical Power
    EBVW020A0B64-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EBVW020A0B64-HZ is described as DC/DC CONVRT 12V 20A 1/8TH BRICK. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS