EBDW025A0B641-HZ GE Critical Power
  • More about EBDW025A0B641-HZ GE Critical Power
    EBDW025A0B641-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EBDW025A0B641-HZ is described as DC/DC CONVRT 12V 25A 1/8TH BRICK. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK