APTS030A0X3-SRHZ GE Critical Power
  • More about APTS030A0X3-SRHZ GE Critical Power
    APTS030A0X3-SRHZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APTS030A0X3-SRHZ is described as CONVERTER DC/DC 0.8-3.63V 30A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"