UEZGUI-4357-50WVN-BA Future Designs
  • More about UEZGUI-4357-50WVN-BA Future Designs
    UEZGUI-4357-50WVN-BA is manufactured by Future Designs and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. UEZGUI-4357-50WVN-BA is described as 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM