UEZGUI-1788-70WVE-BA Future Designs
  • More about UEZGUI-1788-70WVE-BA Future Designs
    UEZGUI-1788-70WVE-BA is manufactured by Future Designs and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. UEZGUI-1788-70WVE-BA is described as 7.0" RES TOUCH LCD GUI MODULE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE