FOX914B-20.000 Fox Elect
  • More about FOX914B-20.000 Fox Elect
    FOX914B-20.000 Fox Elect
    FOX914B-20.000 is manufactured by Fox Elect and is categorized in the General Oscillators category. FOX914B-20.000 is described as OSC TCXO 20.000MHZ CLPD SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Fox Elect
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM