F216R-44.000 Fox Elect
  • More about F216R-44.000 Fox Elect
    F216R-44.000 Fox Elect
    F216R-44.000 is manufactured by Fox Elect and is categorized in the General Oscillators category. F216R-44.000 is described as OSC XO 44.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM