TLL-87B-24V-S Floyd Bell
  • Part Number: TLL-87B-24V-S
  • Manufacturer Name: Floyd Bell
  • Description: Waterproof LED Indicator; Blue; Low Brightness; 24 VDC; 1000 cd/m
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about TLL-87B-24V-S Floyd Bell
    TLL-87B-24V-S Floyd Bell
    TLL-87B-24V-S is manufactured by Floyd Bell and is categorized in the Panel Mount Indicators category. TLL-87B-24V-S is described as Waterproof LED Indicator; Blue; Low Brightness; 24 VDC; 1000 cd/m. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Floyd Bell
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM