DM80-01-1-9480-3-LC Finisar
  • Part Number: DM80-01-1-9480-3-LC
  • Manufacturer Name: Finisar
  • Description: LASER DIODE 1539NM 13-BUTTERFLY
  • Category: Laser Diodes
  • Status:
  • More about DM80-01-1-9480-3-LC Finisar
    DM80-01-1-9480-3-LC Finisar
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V