DM80-01-1-9240-3-LC Finisar
  • Part Number: DM80-01-1-9240-3-LC
  • Manufacturer Name: Finisar
  • Description: LASER DIODE 1558NM 13-BUTTERFLY
  • Category: Laser Diodes
  • Status:
  • More about DM80-01-1-9240-3-LC Finisar
    DM80-01-1-9240-3-LC Finisar
    ---> Other parts by Finisar
    ---> Laser Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Laser Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V