CLSM-50MT FW Bell
  • Part Number: CLSM-50MT
  • Manufacturer Name: FW Bell
  • Description: CLOSED LOOP HALL EFFECT CURRENT SENSOR, 50 A
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about CLSM-50MT FW Bell
    CLSM-50MT FW Bell
    CLSM-50MT is manufactured by FW Bell and is categorized in the Sensors category. CLSM-50MT is described as CLOSED LOOP HALL EFFECT CURRENT SENSOR, 50 A. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by FW Bell
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA