66.22.9.024.0600S FINDER
  • Part Number: 66.22.9.024.0600S
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: DPST PCB Mount Non-Latching Relay Through Hole, 24V dc
  • Category: Board Level Relays
  • Status:
  • More about 66.22.9.024.0600S FINDER
    66.22.9.024.0600S FINDER
    66.22.9.024.0600S is manufactured by FINDER and is categorized in the Board Level Relays category. 66.22.9.024.0600S is described as DPST PCB Mount Non-Latching Relay Through Hole, 24V dc. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by FINDER
    ---> Board Level Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Board Level Relays
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC