58.34.9.012.0050SMA FINDER
  • Part Number: 58.34.9.012.0050SMA
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: 4PDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 7A 12V dc
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about 58.34.9.012.0050SMA FINDER
    58.34.9.012.0050SMA FINDER
    58.34.9.012.0050SMA is manufactured by FINDER and is categorized in the General Purpose Relays category. 58.34.9.012.0050SMA is described as 4PDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 7A 12V dc. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE