58.34.8.024.0060SMA FINDER
  • Part Number: 58.34.8.024.0060SMA
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: 4PDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 7A 24V ac
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about 58.34.8.024.0060SMA FINDER
    58.34.8.024.0060SMA FINDER
    58.34.8.024.0060SMA is manufactured by FINDER and is categorized in the General Purpose Relays category. 58.34.8.024.0060SMA is described as 4PDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 7A 24V ac. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by FINDER
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"