48.61.8.230.0060SPA FINDER
  • Part Number: 48.61.8.230.0060SPA
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: SPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 16A 230V ac
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about 48.61.8.230.0060SPA FINDER
    48.61.8.230.0060SPA FINDER
    48.61.8.230.0060SPA is manufactured by FINDER and is categorized in the General Purpose Relays category. 48.61.8.230.0060SPA is described as SPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 16A 230V ac. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by FINDER
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23