48.52.8.230.0060SPA FINDER
  • Part Number: 48.52.8.230.0060SPA
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: DPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 8A 230V ac
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about 48.52.8.230.0060SPA FINDER
    48.52.8.230.0060SPA FINDER
    48.52.8.230.0060SPA is manufactured by FINDER and is categorized in the General Purpose Relays category. 48.52.8.230.0060SPA is described as DPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 8A 230V ac. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by FINDER
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA