48.52.7.024.0050SPA FINDER
  • Part Number: 48.52.7.024.0050SPA
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: DPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 8A 24V dc
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about 48.52.7.024.0050SPA FINDER
    48.52.7.024.0050SPA FINDER
    48.52.7.024.0050SPA is manufactured by FINDER and is categorized in the General Purpose Relays category. 48.52.7.024.0050SPA is described as DPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 8A 24V dc. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by FINDER
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM