48.51.7.012.0050SPA FINDER
  • Part Number: 48.51.7.012.0050SPA
  • Manufacturer Name: FINDER
  • Description: SPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 10A 8.8 - 21V dc
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about 48.51.7.012.0050SPA FINDER
    48.51.7.012.0050SPA FINDER
    48.51.7.012.0050SPA is manufactured by FINDER and is categorized in the General Purpose Relays category. 48.51.7.012.0050SPA is described as SPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 10A 8.8 - 21V dc. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by FINDER
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM