XR21V1414IM48-F Exar Corp
  • Available: 60
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about XR21V1414IM48-F Exar Corp
    XR21V1414IM48-F Exar Corp
    ---> Other parts by Exar Corp
    ---> Controller Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Controller Interfaces
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"