XR16M680IL32-F Exar Corp
  • Part Number: XR16M680IL32-F
  • Manufacturer Name: Exar Corp
  • Description: IC UART FIFO 32B 32QFN
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about XR16M680IL32-F Exar Corp
    XR16M680IL32-F Exar Corp
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM