XR16M554IV80-F Exar Corp
  • Part Number: XR16M554IV80-F
  • Manufacturer Name: Exar Corp
  • Description: IC UART FIFO 16B QUAD 80LQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about XR16M554IV80-F Exar Corp
    XR16M554IV80-F Exar Corp
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM