XR16M554DIV64-F Exar Corp
  • Part Number: XR16M554DIV64-F
  • Manufacturer Name: Exar Corp
  • Description: IC UART FIFO 16B QUAD 64LQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about XR16M554DIV64-F Exar Corp
    XR16M554DIV64-F Exar Corp
    ---> Other parts by Exar Corp
    ---> UART Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  UART Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM