ST16C452IJ68PS-F Exar Corp
  • Part Number: ST16C452IJ68PS-F
  • Manufacturer Name: Exar Corp
  • Description: IC UART W/PAR PORT DUAL 68PLCC
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about ST16C452IJ68PS-F Exar Corp
    ST16C452IJ68PS-F Exar Corp
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM