ST16C450IQ48TR-F Exar Corp
  • Part Number: ST16C450IQ48TR-F
  • Manufacturer Name: Exar Corp
  • Description: IC UART SINGLE 48TQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about ST16C450IQ48TR-F Exar Corp
    ST16C450IQ48TR-F Exar Corp
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM