ST16C2450CQ48TR-F Exar Corp
  • Part Number: ST16C2450CQ48TR-F
  • Manufacturer Name: Exar Corp
  • Description: IC UART 2.97V - 5.5V 48TQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about ST16C2450CQ48TR-F Exar Corp
    ST16C2450CQ48TR-F Exar Corp
    ST16C2450CQ48TR-F is manufactured by Exar Corp and is categorized in the UART Interface category. ST16C2450CQ48TR-F is described as IC UART 2.97V - 5.5V 48TQFP. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM