SFCBS-M4-20M-01 Essentra Components
  • More about SFCBS-M4-20M-01 Essentra Components
    SFCBS-M4-20M-01 is manufactured by Essentra Components and is categorized in the Miscellaneous Hardware category. SFCBS-M4-20M-01 is described as Spacer; Stud Fit; M4; Natural; 20mm. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Essentra Components
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"