SCC-SE-4-19 Essentra Components
  • More about SCC-SE-4-19 Essentra Components
    SCC-SE-4-19 is manufactured by Essentra Components and is categorized in the Miscellaneous Hardware category. SCC-SE-4-19 is described as Cable Clamp; w/4mm Spacer; Arrow Mount; Clip Bundle Max 9mm; UL94V-0; Pk1000. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Essentra Components
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM