LCCBS-TF-16-19 Essentra Components
  • More about LCCBS-TF-16-19 Essentra Components
    LCCBS-TF-16-19 is manufactured by Essentra Components and is categorized in the Miscellaneous Hardware category. LCCBS-TF-16-19 is described as Spacer; Threaded Female; Natural; 1 in. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Essentra Components
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM