SG7050CCN 20.000000M-HJGA3 Epson Electronics
  • More about SG7050CCN 20.000000M-HJGA3 Epson Electronics
    SG7050CCN 20.000000M-HJGA3 is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. SG7050CCN 20.000000M-HJGA3 is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Epson Electronics
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V