SG7050CAN 1.843200M-TJGA3 Epson Electronics
  • More about SG7050CAN 1.843200M-TJGA3 Epson Electronics
    SG7050CAN 1.843200M-TJGA3 is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. SG7050CAN 1.843200M-TJGA3 is described as OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"