SG5032CAN 16.384000M-TJGA3 Epson Electronics
  • More about SG5032CAN 16.384000M-TJGA3 Epson Electronics
    SG5032CAN 16.384000M-TJGA3 is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. SG5032CAN 16.384000M-TJGA3 is described as OSC XO 16.384MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Epson Electronics
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"