SG5032CAN 16.000000M-TJGA3 Epson Electronics
  • More about SG5032CAN 16.000000M-TJGA3 Epson Electronics
    SG5032CAN 16.000000M-TJGA3 is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. SG5032CAN 16.000000M-TJGA3 is described as OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Epson Electronics
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM