SG-8018CG 27.0000M-TJHSA0 Epson Electronics
  • More about SG-8018CG 27.0000M-TJHSA0 Epson Electronics
    SG-8018CG 27.0000M-TJHSA0 is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. SG-8018CG 27.0000M-TJHSA0 is described as OSC XO 27.0MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM