SG-310SCF 32.0000ML3 Epson Electronics
  • More about SG-310SCF 32.0000ML3 Epson Electronics
    SG-310SCF 32.0000ML3 is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. SG-310SCF 32.0000ML3 is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED