HG-8002JA 12.0000M-PCAVL3:ROHS Epson Electronics
  • More about HG-8002JA 12.0000M-PCAVL3:ROHS Epson Electronics
    HG-8002JA 12.0000M-PCAVL3:ROHS is manufactured by Epson Electronics and is categorized in the General Oscillators category. HG-8002JA 12.0000M-PCAVL3:ROHS is described as OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Epson Electronics
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"