LCP12Y-100-5K ETI SYSTEMS
  • Part Number: LCP12Y-100-5K
  • Manufacturer Name: ETI SYSTEMS
  • Description: Pot, Precision; Cnd Pl; Rest 5 Kilohms; Linear; Pwr-Rtg 1.2W; Dim 5inLx0.5inW
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LCP12Y-100-5K ETI SYSTEMS
    LCP12Y-100-5K ETI SYSTEMS
    LCP12Y-100-5K is manufactured by ETI SYSTEMS and is categorized in the Sensors category. LCP12Y-100-5K is described as Pot, Precision; Cnd Pl; Rest 5 Kilohms; Linear; Pwr-Rtg 1.2W; Dim 5inLx0.5inW. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE