LCP12S-100-10K ETI SYSTEMS
  • Part Number: LCP12S-100-10K
  • Manufacturer Name: ETI SYSTEMS
  • Description: Pot, Precision; Cnd Pl; Rest 10 Kilohms; Linear; Pwr-Rtg 1.2W; Shaft Dia 0.125in
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LCP12S-100-10K ETI SYSTEMS
    LCP12S-100-10K ETI SYSTEMS
    LCP12S-100-10K is manufactured by ETI SYSTEMS and is categorized in the Sensors category. LCP12S-100-10K is described as Pot, Precision; Cnd Pl; Rest 10 Kilohms; Linear; Pwr-Rtg 1.2W; Shaft Dia 0.125in. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK