B82734W2142B030 EPCOS | TDK
  • More about B82734W2142B030 EPCOS | TDK
    B82734W2142B030 EPCOS | TDK
    B82734W2142B030 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. B82734W2142B030 is described as CMC 39MH 1.4A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V