B82559A7103A025 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82559A7103A025
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 24A 2.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82559A7103A025 EPCOS | TDK
    B82559A7103A025 EPCOS | TDK
    B82559A7103A025 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A7103A025 is described as FIXED IND 10UH 24A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.