B82559A6682A016 EPCOS | TDK
  • More about B82559A6682A016 EPCOS | TDK
    B82559A6682A016 EPCOS | TDK
    B82559A6682A016 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A6682A016 is described as FIXED IND 6.8UH 13.5A 6.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V