B82559A4222A020 EPCOS | TDK
  • More about B82559A4222A020 EPCOS | TDK
    B82559A4222A020 EPCOS | TDK
    B82559A4222A020 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A4222A020 is described as FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK