B82559A4222A019 EPCOS | TDK
  • More about B82559A4222A019 EPCOS | TDK
    B82559A4222A019 EPCOS | TDK
    B82559A4222A019 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A4222A019 is described as FIXED IND 2.2UH 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK