B82559A0392A013 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82559A0392A013
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82559A0392A013 EPCOS | TDK
    B82559A0392A013 EPCOS | TDK
    B82559A0392A013 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A0392A013 is described as FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE