B82559A0303A016 EPCOS | TDK
  • More about B82559A0303A016 EPCOS | TDK
    B82559A0303A016 EPCOS | TDK
    B82559A0303A016 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A0303A016 is described as FIXED IND 30UH 8.5A 16.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"