B82559A0142A013 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82559A0142A013
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.4UH 22A 1.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82559A0142A013 EPCOS | TDK
    B82559A0142A013 EPCOS | TDK
    B82559A0142A013 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A0142A013 is described as FIXED IND 1.4UH 22A 1.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP