B82498F3820J001 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3820J001 EPCOS | TDK
    B82498F3820J001 EPCOS | TDK
    B82498F3820J001 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3820J001 is described as FIXED IND 82NH 500MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.