B82498F3560G000 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3560G000 EPCOS | TDK
    B82498F3560G000 EPCOS | TDK
    B82498F3560G000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3560G000 is described as FIXED IND 56NH 600MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.