B82498F3390G000 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3390G000 EPCOS | TDK
    B82498F3390G000 EPCOS | TDK
    B82498F3390G000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3390G000 is described as FIXED IND 39NH 600MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F